Proost! Op de goede voornemens!

“If you don’t have time to write down your goals, where are you going to find the time to accomplish them?”

Good point!!

Ik ben altijd sowieso van lijstjes maken, plannen maken, alles op een rijtje zetten en dan weer plannen. Ik maak zelfs een plan om niets te doen, maar dat lukt nooit, want niets doen betekent nog meer plannen… Kortom, als er één iemand is die gek is op doelstellingen, lijstjes maken en plannen, dan ben ik dat!

Om niet in de knoop te komen met al mijn plannen en goede voornemens, heb ik regels bedacht (oh, ja, hoor ik ben ook van de regels,  :-)

Eigenlijk is het maar één regel en die regel is niet vergeten om van het leven te genieten en nooit meer in de knoop te komen zitten met … mezelf en daarom gaan wij in 2012 het volgende doen:

 

Onderweg naar morgen

Niet meer dan 20 bruiloften per jaar. Ons werk is niet alleen op de dag zelf intensief maar vooral daarna: selectie maken, foto’s bewerken, trouwboeken ontwerpen, trouwfilms en trouwclips monteren en bestellingen afhandelen.

Blijven oefenen

Er is nog zoveel te leren, te ontdekken en dat gaan wij zeker doen! Workshops nemen maar ook geven, ook dat lijkt ons geweldig en ook dat gaan wij doen. En reizen! Nieuwe plekken ontdekken, inspiratie opdoen en gewoon genieten!

 

Nieuwe richtingen ontdekken

Complete wedding styling verzorgen? Expositie organiseren? Eigen Art Boutique openen? Een film opnemen? Een complete bruiloft organiseren? Een magazine uitgeven? Ik wil het allemaal!! in ieder geval proberen… Het leven is te kort om alleen maar plannen te maken…

 

nog meer Klassiekers blijven maken

Nog meer reisjes maken naar … plekken die mij ontzettend gelukkig maken, dus naar … daar waar ik het lekker warm heb en het strand is.

 

 

Maar vooral op het leven blijven proosten!
Proost! op Liefde! op Lach! op het Leven! en op jullie bruiloft in 2012!

Veel liefs,
Oksana & Chris



 

 

 

Wij blijven jullie en onszelf ook in 2012 verrassen!

Share this!

Subscribe to our RSS feed. Tweet this! StumbleUpon Reddit Digg This! Bookmark on Delicious Share on Facebook

Leave a reply

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

248 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *